Müzik  Bölümü Yöneticisi ve Vurma Çalgılar Öğretmeni

Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestrası Sanatçısı

1981 yılında Devlet Konservatuvarı’nın açmış olduğu sınavı kazanarak, Vurmalı Çalgılar bölümüne girdi. 1989 yılında aynı okulun lisans bölümünden mezun oldu. Öğrenim döneminde Vurmalı Sazlar grubu kurarak yurt içinde bir çok konserler verdi. Mezun olduğu yıl Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünün   açmış olduğu sınavı kazanarak orkestra sanatçısı olarak göreve başladı.Kurumun bir çok yurt içi ve yurt dışı turnelerine katıldı.Misafir sanatçı olarak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın ve Bilkent Senfoni  Orkestrası’nın bir çok konserinde yer aldı.

Devlet Tiyatrolarının sahnelemiş olduğu müzikal oyunların bir çoğunda görev aldı.2001-2004 tarihleri arasında Unilever şirketinin davetiyle, şirket içi eğitim çalışmalarında görev aldı.Şirket içinde amatör Vurmalı Sazlar grubu oluşturarak konserler verdi.2004-2005 yıllarında Young Guru Acedemi’nin davetlisi olarak İstanbulda akademinin eğitim çalışmalarına katıldı. Takım ruhunu oluşturmada birlikte düşünebilmenin önemini  üniversite öğrencileriyle bir ritm atölyesi kurarak paylaştı.

2003 yılında TC MEB Hayal Sahnesi Sanat Kursu’ nun oluşumunda kurucu olarak yer aldı ve halen merkezde yönetici olarak görev yapmaktadır.