VELİ YORUMLARI

Sayın İlgili

Güneşli bir nisan sabahı, ümitköy şubenizin bahçesinde çayımı yudumlarken kursunuz ile ilgili  görüşlerimi yazmamı istediniz. Ortam güneş, sessizlik o kadar keyif verici iken olumsuz bir şey yazmak mümkün değildi. Zaten işini en iyi şekliyle yapma isteği her haliyle belli olan bir ekip kurduğunuz için teşekkür ediyorum.

Çok yönlü bir yaklaşım başarının en önemli öğelerinden biridir. Düzen, disiplin, prensip sahibi olan bu kadronuzla çok güzel şeyler yapacağınızdan eminim. Zaten bu farklılığınız sebebiyle çok uzun süredir devam ettiğimiz eski kursumuzu bırakarak sizlerle beraber olduk. Sezon sonunda bu çalışmaların neticesini en iyi şekilde alacağımızdan hiçbir tereddüdüm yok.

Farklılık yaratan insanlar, kurumlar her zaman en iyi yerde olurlar. Başarılar ,Teşekkürler

F. Murat MERTOĞLU

Hayal Sahnesinden bir arkadaşım aracılığıyla haberdar olmuştum. Ayrıca internetten de biraz bilgi sahibi olunca gelip yüz yüze görüşmek istedim.Kızımla birlikte gelip kaydını yaptırdık ve 4 yıldır severek hafta sonları geliyoruz. Kızım çok mutlu ve öğretmenini çok seviyor, çalışma ortamları çok keyifli, bekleme salonundaki veli profili ve diyaloglar çok güzel, çalışan tüm arkadaşlar güler yüzlü ve yardımcı hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Hayal sahnesinin bu çizgisini kaybetmemesi dileği ile nice başarılar diliyorum, öğretmenlerine ve öğrencilerine, sevgilerimle.

Sevgi BELER

İçinde bulunduğumuz şu günlerde, Atatürkçü ve çağdaş insanlar yetiştirme çabası içinde olan kurumlardan Hayal Sahnesi’nin, çocuklarımızın geleceğe daha iyi insanlar olarak hazırlanması, evrensel değerlerin öğretilmesi ve sanatın insan için ne denli önemli olduğunun anlaşılması bağlamında üstlendiği görevi başarıyla devam ettirdiğini düşünüyorum.

Kendilerine başarılar dilerim

Hüseyin İLDOĞAN

Yaklaşık 6 yıldır farklı sanat kurslarına gidiyoruz. Hayal sahnesinde 2. yılımız. Büyük kızımın piyanoda ikinci senesi,küçük kızım da bu sene baleye başladı.Farklı yerler denediğimiz için hayal sahnesinin gerçekten profesyonel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

NURAN ŞENER

Hayal Sahnesi’nin kızımın sadece bedensel gelişimi için değil ruhsal gelişimi için de fayda sağladığını düşünüyorum. Kursa başlarken boş vakitlerini değerlendirmesi amacındaydım,açıkçası kızımın buraya bu kadar bağlanacağını düşünmezken hafta sonlarını iple çektiğini görüyorum.Burası onun kendisi rahatlattığı, kafasını boşalttığı, eğlendiği, stresten uzaklaştığı yer haline geldi.Öğretmenler ve çalışanlar bizlere çok yardımcı oluyorlar, güler yüzlü ve sıcak yaklaşımları sayesinde çocuklarımız da onlara çok çabuk ısındı. Sorduğum her soruya tatminkar cevaplar alabiliyorum. Bu onların gerçekten deneyimli ve donanımlı olduklarını gösteriyor, hepsine teşekkür ederim.

Nesrin ÇAPKAN

Hayal Sahnesine başka bir kurstan geçiş yapmaktan ötürü çok memnunuz.Hem disiplini, hem temizliği, hem de güler yüzlü ve anlayışlı olmaları sebebiyle beklentilerimize cevap veren bir kursta olmaktan ötürü huzurluyuz. Bunun yanında fiyat politikasının uygulama biçimi ve ücret tarifesinin gayet uygun olması inanın bizleri daha çok buraya yakınlaştırıyor.Karşımızda sürekli çay kahvenin olması, burada içilenlerin seceresinin tutulmaması ve müşterilerinize olan güveniniz bizim takdirimizi kazanmanıza neden oluyor.Umarım bizlere karşı yaklaşımınız hep böyle kalır ve karşılıklı memnuniyet çerçevesinde yıllarımızı geçiririz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Saygı ve sevgilerimle

Hicran İLKAR

Sevgili Hayal Sahnesi

Kızım 4 yıldır Hayal Sahnesine devam ediyor.buradaki ilgi ve alakadan çok memnunuz öğretmelerimiz çok ilgili ve başarılılar.

Canan HASÇİÇEK

Sevgili Hayal Sahnesi

Sizinle beş buçuk yıldır tanışıyoruz.Oğlum gitar dersine geliyor, şimdi küçük kızım da piyano öğreniyor.İkisi de severek ve isteyerek geliyorlar.

Umarım böyle devam ederiz teşekkürler.

Ebru SADIKOĞLU

Kızımın sanatın bir dalıyla ilgilenmesinden çok mutluyum.Sizinle çalışmasından ve doğru bir yerden başlamasından da öyle.Kızım derslere büyük bir zevkle geliyor.Yaklaşımlarınız doğru bir yönde gitmekte bundan dolayı size teşekkür ederim.

Gamze ATAKAN

Hayal Sahnesinde kızım üç haftadır Piyano dersi almaktadır.Buraya geldiğimde ilk dikkatimi çeken güler yüzlü öğretmenler ve çalışanların ilgileri oldu.

Bunun kızımın da buraya isteyerek gelmesine yardımcı olduğunu düşünüyorum. Sanki bir ev sıcaklığı var.Çocuklarımın okul ortamından sonra böyle bir atmosferde daha uzun yıllar piyano eğitimi alacaklarını ve başarılı olacaklarına inanıyorum.

Aslı ÖZEL

Kızımı  bale ve piyanoya yazdırmaya karar verince internette bir araştırma yaptım ve Hayal Sahnesine başvurdum.Sıcak bir telefon konuşmasından sonra sizlerle tanıştık ve kızımızı Hayal Sahnesine yazdırdık.Özellikle kızım çok memnunmuş öğretmenlerinden, çalışanların ve öğretmenlerin candan davranışları sevecenlikleri bizi fazlasıyla memnun ediyor.Burada devam etmeye kararlıyız hepinizi çok seviyoruz.

Nazile Revna KILINÇ

Hayal Sahnesi ilk görüşmeye geldiğimizden itibaren çok beğendiğimiz ve arkadaşlarımıza tavsiye ettiğimiz bir yer oldu.Öğretmenlerimizin sıcak ve samimi davranışları ve ortamın huzur dolu havası bize her zaman çok mutlu etti.

Her şey için, sıcaklığınız, güler yüzünüz, çocuklarımıza verdiğiniz emek için çok teşekkür ediyoruz.

Duygu KIZILKAYA

Sevgili Hayal Sahnesi Ailesi,

Kızım Yasemin 3,5 yaşından beri burada sizlerle büyüdü. Önce Yalçın Bey, Volkan Bey, Bahadır Bey ve tüm çalışanlarınızla bizlere yaşattıklarınız için teşekkürler. Herkesin profesyonel yaklaşım ile sıcak kanlı ve mutlu olmaları, üstüne üstlük hijyenik pırıl pırıl okul olması ile sadece bizim değil Ankara’nın yüz akısınız. Tebrik ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

SAYAR AİLESİ

Kızımızı Hayal sahnesinde bale kursuna başlattığımızdan bu yana üzerinde gerek fiziksel gerek psikolojik gerekse müzik kulağı açısından büyük değişimler gözledik. Aynı zamanda çocuğumuzun sorumluluk duygusunun gelişmesinde de çok faydası oldu. Hayal Sahnesine çok teşekkür ederiz.

Selin GÜMÜŞ

İrem yaklaşık 5 yıldır Hayal Sahnesi bale kursuna devam ediyor. Hayal Sahnesini ve bale öğretmenini çok seviyor. Kursta öğrendiklerini bizlerle paylaşmaktan mutlu oluyor. Ona dans sevgisini aşıladığınız için teşekkür ederiz.

Gülsün Yıldızhan

Hayal Sahnesi, Çocuklarım için ve dolayısıyla benim için rahatladığımız, relax olduğumuz bir ortam. Büyük oğlum bateriye burada ilgi duydu, bir arkadaşımızın çocuğu vasıtasıyla. Çok da seviyor ve isteyerek geliyor. Bu benim için çok önemli. Şirin, hoş bir ortam. Profesyonel çalışıldığını görüyorum. İnsanlar kibarlar ilgililer. Kendimizi sıcak bir ortamda hissediyorum. Bana da gazete okumak için 1 saat gibi süre kalıyor bu da benim hoşuma gidiyor.

Teşekkür ediyorum.

Ayşe Delibaşı

Ben elif ünal’ın annesi duygu ünal kızım elif 2 yıldır piyano dersleri almaktaydı. ancak bizim hayal sahnesi ile tanışmamız bu yıl oldu.

Hayal sahnesi için şunu çok rahat söyleyebilirim, samimi, sıcak, bilgili ve deneyimli kadrosu ile bana fazlasıyla güven verdi. En önemlisi ise kızım elif’in burayı ilk günkü heyecanı ve isteğiyle geliyor olmasıdır. Buradaki en önemli etkenin ise Öğretmeninin bu yaş grubundaki çocuklara yaklaşım şekli ve ilgili olmasıdır diye düşünüyorum.

Burada olduğumuz için çok şanslı ve mutluyuz çünkü doğru yerde olduğumuzu düşünüyoruz. Tüm hayal sahnesi çalışanlarına sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Duygu ÜNAL

Güven veren, tecrübeli öğretmeleri ile bu güzel ortamı bize sağladığınız için teşekkür ederiz. Ümitköy şubeniz gerçekten gerektiği gibi ferah ve nezih.En değerli varlıklarımız çocuklarımızı eğitiyorsunuz ilgiyle sevgiyle…

Binlerce kere teşekkürler.Başarılarınızın devamını dilerim.

Hilal KANBER

Kızımızın müzik eğitimiyle ilgili beklentilerimiz;

Okul disipliniyle aile ortamında olması, konusunun uzmanı öğretmenlerden ders alması,yalnızca müzik alanında değil, yaşamla ilgili diğer konularda da bilgi sahibi olmasıydı.

Şu ana kadar beklentilerimize karşılık bulduk.İlerleyen zamanlarda kızımızın piyanoyu, müziği daha çok sevmesi, yaşamı boyunca aldığı eğitim sayesinde Hayal Sahnesi Sanat Kursu’nu hiçbir şekilde unutmamasını temenni ediyoruz.

Her şey için teşekkür ederiz.

Fahrettin GENÇ

Hayal Sahnesi kursu hakkında şu ana kadar izlenimler olumlu.Çok fazla yorum yapamıyorum çünkü kursa katılalı henüz iki hafta oluyor.Ama ilk izlenimim gerek okul gerek çalışanlar gerek öğretmenler acısından çok memnunum öğrencilerimizde severek geliyorlar.

Kübra KIVANÇ

Merhabalar;

Kızım yedi yıldır Hayal Sahnesi’ne devam ediyor. Aslıhan ilk başladığı yıllarda içine kapanık ve çekingen bir çocuktu. Öğretmenlerin ve tüm çalışanların sayesinde bu davranışları olumlu yönde değişti. Şimdi kendine güvenen ve fikirlerini açıkça ifade edebilen bir çocuk. Ayrıca bale hayatının bir parçası haline geldi. Kızımın hem fiziksel hem de ruhsal yönden olumlu bir şekilde gelişimini görmek bizleri mutlu ediyor.Bu yüzden Hayal Sahnesi yöneticilerine ve öğretmenlerine sonsuz teşekkürler.

EMİNE AYDOĞAN

Oğlum Mert yaklaşık 5 yıldır bateri kursunuza geliyor. Hayal Sahnesi insanı kendi evinde hissettiriyor. Sanatla iç içe geçecek daha uzun yıllar var olmanızı diliyorum.Sizinle tanışmak benim için bir keyifti, devam etmek ise bu keyfi doyumsuz kılıyor.

MELTEM ÖZKAN

Altı yıldır Hayal Sahnesi’ nde piyano dersi alıyoruz. Başladığımız ilk günden şu ana kadar değişmeyen en önemli şey ekibin ve öğretmenlerin ilgi alaka ve güler yüzüdür. Bu oğlumun performansınıda olumlu yönde yansıyor. Hayal Sahnesi ailesinde olmaktan çok memnunuz.

TUĞBA KAPLAN

Kızımız Duru SERTOĞLU; üç buçuk yıldır kursunuzun bale bölümüne devam etmektedir. İlk yıl kreş sınıfıyla kursunuza katıldığı için kızımızın bale ilgisini sadece evde yaptığı seri dönme hareketleri ile algılayabiliyorduk. Bu sene hafta sonu grubunuzda devam ediyor. İlk aydan itibaren ayak hareketlerinde, bizim gibi bale sanatından teknik olarak hiç anlamayan kişilerin bile fark edebileceği gelişme gözledik. Bu yüzden her hafta düzenli olarak getirme gereği ve isteği duymaya başladık. Ayrıca öğretmenimizin öğrencilere yaklaşımının kızımıza model olduğunu gözlemliyoruz. Kibar, zarif, çağdaş bir genç kızımızı görerek 6 yaş şekillenmesini tamamlaması bizim açımızdan çok önemli. Açıkçası ileride balerin olur mu bilemiyoruz, ancak, hayat estetiği kazanması açısından kursunuzun, kızımızın hayatındaki katkılarını destekliyoruz ve bizlere verdiğiniz önerileri ve tavsiyeleri dikkatle uyguluyoruz.

Kursunuzda görev alan her çalışanınıza başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla

Gelincik&Aktan SERTOĞLU

Volkan abi ve diğer öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum,Onlar olmasaydı dans hayatıma bir adım atamayacaktım ! Tüm öğretmenlerime mutlu başarılı sağlıklı günler diliyorum,sevgilerimle…

Gül Deniz Ural

Sizleri tebrik ediyorum, kızım artık çok değişti, ondaki bu olumlu değişikliği fark ediyoruz. Çocuklara yaklaşımlarınızdaki özen ve güler yüz biz veliler için çok önemli, bir kaç öğrencinizin daha yurt dışındaki yarışmalarda başarılı olduğunu memnuniyetle öğrendik.Eşim ve ben size çok şey borçluyuz teşekkürler.

GÜLTEN SAYGILI

Merhabalar;Ben Cemre Nazın annesiyim. Biz Hayal Sahnesine 5 yıldır devam ediyoruz.Bu süre içerisinde kızımda olan çok farklı değişikliklerle karşılaştık. Grup oyunlarında, oturup kalkmasında, dengede durmasında okul arkadaşlarından daha farklı olduğunu söylemek isterim. Kısaca ben ve Cemre Naz çok memnun olarak geliyoruz.

Herkese ama emeği geçen herkese çok teşekkürler ediyorum.

DİLEK YILMAZ

Sevgili hayal sahnesi öğretmenleri, yaptığınız işe gösterdiğiniz özenden dolayı size minnettar olduğumu bilmenizi isterim. Kızım yaklaşık 5 aydır keman dersi yapmakta. Zaten tatlı diliyle herkesi kendine hayran bırakan değerli öğretmenimiz kızımızın gönlünde de tahtını kurdu. Eğitmenlerinizi böyle özenle seçtiğiniz için size tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılarımla…

ZEYNEP KARA

Eşim ve çocuklarımızla geldiğimizde beklentimiz 7 yaşındaki kızımızın kendi bedeninden haberdar olması ve müzikle birlikte hareket etme becerisini kazanmasıydı. Şimdi kızımız üç senedir bu “Sahne” de bale yapıyor ve piyano kursuna devam ediyor üstelik 5 yaşındaki oğlumuzu da sahneye sürükleyerek. Teşekkürler Hayal Sahnesi’nin sevgili yöneticileri ve kıymetli öğretmenleri.

Fatma Eke-Dr. Murat Eke Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi

Kızım 3 sene önce piyano dersine başladığında henüz okuma yazma bile bilmiyordu. Hayal Sahnesi’nde öğretmeninin sabrı,güleryüzü ve deneyimi sayesinde piyano sevgisini aldı. Şimdi 8 yaşında olan kızım sanıyorum ki kazandığı sanat sevgisi ile ileriki yaşlarında da Hayal Sahnesine devam edecek. Benim için ise burası sevecen, sıcak, kaliteli ve huzurlu bir ortam. Hayal Sahnesine teşekkürler.

BERNA İLDOĞAN

PAZAR GÜNÜ AİLE BOYU ÇOCUĞUMUZUN PEŞİNDE BÖYLE BİR UĞRAŞ İÇİNDEYİZ. KIZIMIZIN GELİŞİMİNİN VE SANATA OLAN SEVGİSİNİN ARTMASI İÇİN GELDİĞİMİZ HAYAL SAHNESİ, GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARI VE DENEYİMLİ KADROSU İLE BEĞENİMİZİ VE SEVGİMİZİ KAZANDI. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

EMRAH AYGÜN

Hayal sahnesi açıldığı ilk gunden bu yana kalitesini hiç değiştirmedi.Hep güleryüzlü,anlayışlı son derece deneyimli ilgililerce yapılan organizasyonlar başarılı.Bunun yanında eğitimcilerin hepsi kendi dallarında çok başarılı, çocuklarımız onları çok seviyor ve severek geliyorlar. Hem eğleniyor hem de öğreniyorlar.Burayı gerçekten bir anne olarak çocuklarının yüzünde gerçek gülücük görmek isteyen herkese tavsiye ederim. biz onları ve hayal sahnesini çok seviyoruz.

Herşey için yürekten teşekkürler.

Başak Emre

SEVGİLİ HAYAL SAHNESİ EMEKTARLARI, YAKLAŞIK 6 YILDIR BİRLİKTEYİZ VE BİZ BU BİRLİKTELİKTEN ÇOK MUTLUYUZ.HER HAFTA YETİŞEBİLMEK İÇİN KOŞUŞTURSAKTA KIZLARIM İÇİN BURAYA GELMEK BÜYÜK BİR KEYİF.DOĞRUSU BU İŞTEN BEN DE BÜYÜK KEYİF ALIYORUM, ÇÜNKÜ ONLARDAKİ DEĞİŞİMLER ÇOK BELİRGİN. BALE DERSİMİZ BİZİM İÇİN BİR EĞLENCE. KLASİK BALE EĞİTİMİNİN KATI KURALLARINDAN UZAK,ONLARI SIKMADAN VE İNCİTMEDEN VERİLİYOR OLMASI ÇOK GÜZEL.ŞİMDİDEN ÇOK ZARİF KIZLAR OLMAYA BAŞLADILAR.

PİYANO DERSİMİZ İSE İNANILMAZ GÜZELLİKTE.HENÜZ OKUMA YAZMA BİLMEYEN KIZIMIN NOTALARI OKUYUP BİZE EZGİLER ÇALMASI BİZİ ÇOK MUTLU EDİYOR, HATTA 3 YAŞINDAKİ KIZ KARDEŞİ BİLE BU YÖNTEMLE PİYANO ÇALMAYA BAŞLADI.HAYAL SAHNESİNİN BİZİM İÇİN ÇOK ÖZEL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.GÜLER YÜZÜNÜZ, İLGİNİZ VE EMEĞİNİZ İÇİN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLER..

MAHİNUR KÜTÜKÇÜ

Sevgili Hayal sahnesi,birlikteliğimizin 4. senesini yaşıyoruz.kızımızın daha zarif daha sosyal bir kişiliği olması uğruna başladığımız bu yolculuk meriç selin için zorunluluktan ziyade zevke dönüşünce bizler anne babası olarak daha mutlu olduk.Her şey için teşekkür ederiz.

Hande ÇETİN

Merhaba İlayda Gülcan’ın annesiyim.Henüz 2. haftamız ve gördüğümüz ilgiden,okulun temizliğinden,düzeninden memnun kaldık.Kızım öğretmeninden memnun ve ikinci haftada sevmeye başladı. Bu çok önemli bizim için.saygılarımla

Yasemin Gülcan

Merhaba,öğrenciniz Mehmet Yiğit Turalı’nın(piyano) babasıyım.Sizlerle yeni tanıştık ve pek bir şey söyleyemeyeceğim ama sizin hakkınızda dostlarım ve arkadaşlarımdan çok güzel övgüler duydum.Açıkçası bende eğitim anlayışınızı beğendim.Sizlere teşekkür ederim.siz ve öğrencilerinize başarılar dilerim.

M.Tuğrul Turalı

Çocuklarımıza iyi ve keyif alabilecekleri bir gelecekte sanatın herhangi bir dalının çok yardımcı olacağı düşüncesindeyken yedi yıl önce Hayal Sahnesi adı altında kesişen birlikteliğimiz gelişerek,eğlenerek ve öğrenerek daha uzun yıllar sürecek gibi görünüyor.Artık aileden biri olarak kendi evimiz gibi baktığımız bu ortamda güzellikleri sağlıklı ve mutlu yaşamak dileği ile, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde gösterdiğiniz ilgi ve özene teşekkür ediyorum, selam ve saygılarımla.

Defne ve Onur’un babası

Celal Özkan

Yıl sonu gösteriniz çok güzeldi. Yine aranızda ve sahnede olmak istedim 🙂 Duygu ve disiplininiz hissediliyordu.. Herkesi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum..Sevgilerimle..

YASEMİN BAYLAN URAL