1978 senesinde Ankara’da doğdu. 1992 senesinde gitar çalıp şarkı söyleyerek müziğe başladı. Ankara’nın çeşitli lokallerinde (POBİAD, Ankara Deneme Lisesi Lokali, Otomobil Sporları Derneği Lokali gibi) sahne aldı.

1997 senesinde Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Müzik Öğretmenliği bölümünü kazandı ve aynı sene Altısekiz grubunda vokal yapmaya başladı. Gölge pub, Limon gibi mekanlarda haftalık programlar yaptı. ODTU Mimarlık Amfisi Rock Günlükleri etkinliğinde, Çim Amfi’de ve Hacettepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında konserler verdi.

2002 senesinde The Exe grubunda vokal yapmaya başladı. Çankaya Belediyesi Anıt Park konserlerinde Özlem Tekin, ODTU Bahar Şenlikleri Stadyum Konserinde Şebnem Ferah,  Ankara Saklıkent Konserlerinde Teoman, ODTU Bahar Şenlikleri Çim Amfi Konserinde Duman ve 84 gruplarının ön grubu olarak sahne aldı. Bunun yanı sıra Gölge Pub, Limon, Garaj, Sinema Live, isimli mekanlarda da programlarına devam etti.

TRT’ de yayınlanan “Bizim Evin Halleri” dizisinin bazı bölümlerinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Dizideki oyuncuların rolleri gereği söylemeleri gereken  şarkılardan bazılarının söz, müzik (beste) ve düzenlemelerini yaptı.

Müzik eğitiminin yanı sıra pedagoji eğitimi de aldı ve stajını Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinde tamamladı. Mezuniyeti sonrasında Ankara Devlet Opera ve Balesi’nde görevli Lidya PRONİNA ve Johan BOTKA’dan şan tekniği konusunda dersler  aldı.

Brett Manning,  Dave Brooks,  Jesse Nemitz,  Jim Gilette ve Mark Baxter’ın metodları ile Pop Rock vocal konusunda kendini geliştirdi.

Pop ve Rock vokal dalında özel müzik dersleri vermeye başladı. 2010 senesinde ilk singleı “Ayrılıklar Öldürmüyor”u yayınlayan Nazan Nihal Yüce’nin pop vokal eğitmenliği ve vokal koçluğunu yaptı.  Aynı sene KORA isimli albümünde Orhan Karaman’a rock vokal eğitmenliği ve vokal koçluğu yaptı.

2007 senesinde  High Five grubunda vokal yapmaya başladı. 2012 senesinde Ankara Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında sanatçı Sıla’nın ön grubu olarak konser verdi.  Ankara’nın seçkin mekanlarında sahne aldı. Bu mekanlar arasında: IF Performance Hall, Overall, Ankara ve İzmir Hayal Kahvesi, Public, NRY ve Passage Pub sayılabilir.