1985 yılında Ankara’da doğdu. İlköğretim ve liseyi Ankara’da tamamladıktan sonra 2004′ te Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü’ nü kazandı. Buradaki öğrenim hayatı boyunca pek çok aktivitede bulundu. GÜTOG (Gazi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri)  ‘ nde birçok projede aktif gönüllülük yaptı. Müzik (gitar ve org) ve dans (Arjantin tango ve modern dans) eğitimi aldı. Yaratıcı Sanatlar Topluluğu ve Çatı Tiyatro’ da kuramsal tiyatro eğitimi aldı.

 

2009′ da Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünü bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü Tiyatro Tarihi ve Teorisi Programı’ nı kazandı. Burada okuduğu sırada pek çok Workshopa katılma ve pek çok projede yer alma fırsatı buldu. Birçok çocuk oyununda yer aldı. Beden kullanımı, mask oyunculuğu, clown oyunculuk, hikaye anlatıcılığı, obje ve kukla tiyatrosu alanında çalışma şansı buldu. Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra pek çok ekipte ve oyunda yer aldı. 2013’te OYTAD (Oyun ve Tiyatro Akademisi Derneği)’ nde drama liderliği eğitimini tamamladı. Aynı zamanda bu dernekte doğaçlama eğitimi aldı. 2014′ te Tiyatro 1112 Garaj ekibine dahil oldu.

Halen Tiyatro 1112 Garaj’ da profesyonel oyuncu olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra dekor ve kostüm tasarımı yapmaktadır. Bireysel olarak tek kişilik performanslar ve hikaye anlatıcılığı üzerine çalışmakta, büyük ve çocuk oyunlarıyla birlikte öykü de yazmaktadır.

Ayrıca Kendisinin kuruculuğunu üstlendiği Sahne Patik adı altında ekibiyle birlikte, eğitici minyatür çocuk oyunları yapmakta ve beden kullanımı, nötr mask, atık malzemelerden kukla ve doğa atölyeleri düzenlemektedir.