18 Haziran 1992 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul eğitimini Kocaeli’nin Gebze ilçesinde tamamladı. Ortaokul ve lise eğitimine Mersin’de devam etti. Eş zamanlı olarak beş yıl boyunca Reyhan BEZDÜZ yönetimindeki Mersin Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu’nda korist olarak pek çok Opera temsilinde ve özel konserlerde görev aldı. Mersin Güzel Sanatlar Lisesi’ndeki eğitimi süresince pek çok festivallerde görev aldı. 2009 yılında, okulunun düzenlemiş olduğu “Commenius Gençlik Eğitim Programı” eşliğinde, ülkemizin sanatsal değerlerinin tanıtılması adına, bir grup öğrenci ve eğitmenle birlikte Portekiz’de ülkemizi temsil etti.

Üçüncülük ile mezun olduğu dört yıllık müzik eğitimi sonrasında, Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’ne girmeye hak kazandı. Bu süre boyunca, Prof.Dr.Belir TECİMER ile piyano, CSO sanatçısı Şinasi ÇİLDEN ile çello eğitimimi tamamladı. Çello ve piyanonun yanı sıra, org,gitar gibi pek çok batı müziği enstrümanın da eğitimini almış bulunmaktadır. Opera sanatçısı Keriman DAVRAN ile 3 yıl ses eğitimi ve  buna ek olarak 2 dönem boyunca  Prof.Dr.Nezihe ŞENTÜRK ile orff çalgıları üzerine çalıştı.

4 yıllık eğitimi sonrasında, bu bölümü başarıyla bitirdi. 2015 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde yüksek lisans yapmaya hak kazandı. Halen Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.