2002 yılından itibaren TRT Ankara Çok Sesli Çocuk Korosu’nda beş sene boyunca korist olarak görev aldı.

2007 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarının açmış olduğu yetenek sınavını kazanarak Prof. Betil Başeğmezler’in viyola sınıfında profesyonel müzik eğitimine başladı. Öğrenimi süresince masterclasslara katılarak Tatjana Masurenko ile çalışma fırsatı buldu. Lise devresinde CSO viyola sanatçısı Murat Cangal ile öğrenimine devam etti. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Orkestrasında görev aldı. Ankara DOB sanatçısı Serkan Kocadere ile opera/şan üzerine çalıştı.

2014 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nın açmış olduğu sınavı kazanarak üniversite eğitimine başladı, piyano ve keman dallarında eğitim aldı. Üniversite eğitimi süresince Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Senfoni Orkestrası’nda viyola grup şefi olarak görev aldı ve çeşitli konserlerde solist olarak sahne aldı.

Üniversite eğitimi sırasında opera/şan ve iki dönem orff çalgıları eğitimi aldı, seminerlere katılarak orff çalgıları alanında uzmanlaştı.

2018 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’ndan mezun oldu ve halen müzik alanındaki profesyonel çalışmalarını sürdürmekte.