12 kasım 1993 yılında Ankara’da doğdu. 2009 yılında Ankara Anadolu Güzel sanatlar lisesini kazandı. Piyano çalışmalarını Betül Gençgönül ile yaptı.Yan flüt eğitimine Eda Nazlımoğlu ile başladı. Daha sonra Ankara Devlet Opera balesi flüt sanatçısı Zeynep Ünver ile devam etti. Son olarak Nilgün Ergüder ile flüt eğitimini bitirdi. Bu süreçte birçok piyano, flüt ve koro konserleri verdi.2012 yılında Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Konservatuvara hazırlık süresince Şule Başkaynak ile ilk şan çalışmalarına başladı. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları / Opera-Şan Anasanat Dalı’nda okumaya hak kazandı. Aynı yıl Sim Tokyürek ile şan çalışmalarına devam etti. 2014 ve 2015 yıllarında Uzman Angela Ahıskal ile şan çalışmalarına devam etti. 2016 yılında Ersoy Saklıca ile şan çalışmalarına başlamıştır.
2014 yılında Leonard Bernstein’ın Candide operetinde Cunegonde rolünü başarıyla temsil etti. 2015 yılında Ferit Tüzün’ün Midas’ın Kulakları operasında Ay Tanrıça rolünü seslendirdi. Yine 2015 yılında Mozart’ın Sihirli Flüt (Die Zauberflöte) operasından gece kraliçesi rolünü başarıyla seslendirdi. 2016 yılında Otto Nicolai’ın Windsor’un Şen Kadınları (Die Lustigen Weiber Von Windsor) operasından Anna Reich rolünü seslendirdi.
24.05.2017 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti’nin 99.Kuruluş Yıldönümü etkinliğinde yer almıştır. Haziran ayında ‘Dostluğun sesi’ şan resitalini Barış Veral ile gerçekleştirdi. Haziran 2017 tarihinde Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvar’ından mezun oldu.