GURUR TABLOMUZ

 Konservatuvarlar, sanat okulları ve üniversitelerin müzik, bale, modern dans, tiyatro bölümlerini kazanan öğrencilerimiz…

 

OZAN AKÇAY

Başkent Üniversitesi Konservatuarı Gitar Bölümü (Burslu)

HELİN ERGİN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü

ÖZGÜN ŞAHİN 

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klarinet Bölümü

ÖYKÜ SELEN 

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü

Ankara Üniversitesi Modern Dans Bölümü

GÜLNUR GÜVENÇ

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikoloji Bölümü

TAYRA RUTKAY

Bilkent Üniversitesi Konservatuarı Yarı zamanlı Müzik Eğitimi Bölümü

CEREN ORDU

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Viyolonsel Bölümü

İDİL BARUT

Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Okulu Piyano Bölümü (Burslu)

EZGİ NUR YASLIOĞLU

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı ve

Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı

GÖZDE YILDIZ DALFİLİZ

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı

MERVE EREN

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Modern Dans Ana Sanat Dalı

DEFNE YILMAZ

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Yarı Zamanlı Müzik Eğitimi  Bölümü

ALARA ALTAN

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 9. Klasik Batı Müziği Çalgılarıyla Eser Seslendirme Yarışması Flüt Dalında 1.Lik Ödülü

GÖKSU YAĞMUR KAYILI

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 9. Klasik Batı Müziği Çalgılarıyla Eser Seslendirme Yarışması Flüt Dalında 3.Lük Ödülü

İLKİM YILMAZ

Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Kompozisyon Sanat Dalı (%25 Burslu)

DİLARA ÖZDEMİR

Modern Ankara Akademisi Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi (%70 Burslu)

GÖKÇE ÇİÇEK

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü – Modern Dans Ana Sanat Dalı

DİLARA ATABAY

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü – Modern Dans Ana Sanat Dalı

BERİN BÜLBÜL

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi Bale Ana Sanat Dalı Bale Bölümü

ECE NUR EKİZ

Ankara Güzel Sanatlar Lisesi

DİLAN AVGAN

Manisa Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü (1.lik)

SEZİN ESGİN

Bilkent Erken Müzik Eğitimi Bölümü

NİLSU AY

Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü

DOĞA AKIN

Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü    

BADE DAŞTAN

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı-Erken Müzik Eğitimi Bölümü

BERFİN GÜL

Özel Altın Güzel Sanatlar Lisesi

ECEM KARACABAY

Özel Altın Güzel Sanatlar Lisesi

ZİYA UTKU YILMAZ

Ankara Üniversitesi Modern Dans bölümü

tiyatroSEZİN ERKMEN

Ankara Üniversitesi Modern Dans bölümü

GÖKÇE ÇUHADAR

Ankara Üniversitesi Modern Dans bölümü

ALMİLA ŞERBETÇİ

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı-Erken Müzik Eğitimi Bölümü

BAŞAK AYHAN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü

DELFİN DEMİRAY

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı

DURU BAŞABAK

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı-Yarı Zamanlı Müzik Bölümü

BENHUR YASEMİN

Kırıkkale Güzel Sanatlar Lisesi

DEFNE YAMANOĞLU

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı-Erken Müzik Eğitimi Bölümü

CEMRE ULUSOY

Anadolu Üniversitesi Opera-Şan Bölümü

HAYAL11İLGİ COŞAR

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü

ASYA ÖZKAYMAK

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü

ÖYKÜ DENİZ ÜLKER

Antalya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi

HİRA GÖKSU ALBAYRAK

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü

ALP YAZGANARIKAN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümügitar

ALPER TANRISEVER

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar bölümü

HAYAL ARDIÇ

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü

MERT ÖZCAN

Berklee College of Music

İREN ŞÖLEN

Ankara Üniversitesi Opera-Koro bölümü

NESLİHAN ÇAVUŞOĞLU

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü

ELİF PEHLİVAN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Fagot  bölümü

UMUT ŞAFAK

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar bölümü

CEM YÜCELGEN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar bölümü

ESİN YUNUSOĞLU

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü

UMAY ŞAFAK

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klarinet  bölümü

SAVAŞ BAŞAR

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı Klarinet bölümü

PELİN GÜLTEN

Ankara Üniversitesi Modern Dans bölümü

AHMET KÖKSAL

bateri2Ankara Üniversitesi Modern Dans bölümü

ALARA BAYLAN

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman  bölümü

HELİN USAL

Hacettepe Ünivesitesi Devlet Konservatuvarı keman bölümü

BÜŞRA ŞENER

Hacettepe Ünivesitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümü

DEMRE ERDEM

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı

ALP GÜNGÖRDÜballet-photo 3

Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı-Erken müzik eğitimi bölümü

GÖZDE ÖZGÜR

İsviçre Zürih Devlet Konservatuvarı

Hollschule (Tam burslu)

DORUK DEMİRBİLEK

ABD Washington Universal

Ballet Academy (Tam burslu)

BAŞAK ÖZBEK

Antalya Devlet Konservatuvarı bale bölümü

ARDA İŞLER

Mersin Devlet Konservatuvarı keman bölümü

UMUT ERGÖRÜN

Akdeniz Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü

DENİZ GÜNDOĞDU

Kayseri Erciyes Üniversitesi Müzik Fakültesi

GÜLDENİZ URAL

Ankara Devlet Opera ve Balesi çocuk balesi bölümü

YAĞMUR SARIPINAR

Ankara Devlet Opera ve Balesi çocuk balesi bölümü

ALP YAZGANARIKAN

Ankara Devlet Opera ve Balesi çocuk balesi bölümü

ZEYNEP DOĞA KILINÇ

Ankara Devlet Opera ve Balesi çocuk balesi bölümü

YASEMİN AKÇA

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda  piyano dalında 1.lik ödülü

DENİZ İDİL ÇINARSOY

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda piyano dalında 1.lik ödülü

IŞIK ESKİOĞLU

Çankaya HAYAL4Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda özel teşvik ödülü

DEMRE ERDEM

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda özel teşvik ödülü

DENİZ ÖĞRETMEN

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda 5.lik ödülü

ASLI AKTAKKE

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda jüri özel ödülü

MELİSA BEKMEZ

Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  düzenlediği ‘Klasik Müzik Enstrüman Yarışması’nda piyano dalında 1.lik ödülü