Kadromuz

Müzik Bölümü

Müzik Bölümü’nün yöneticiliğini Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Sanatçısı Bahadır Başabak ve Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestra Sanatçısı Yalçın Baygın üstlenmektedir.
Modern eğitim metotlarının  uygulandığı bölümde birebir özel  ders sistemiyle eğitmen ve öğrencinin tam bir iletişim ve bağ kurması sağlanmaktadır.Hayal Sahnesi, London College of Music Sertifika ve Diploma programı’nın Ankara ve iç anadolu bölgesi tek yetkili eğitim ve sınav merkezidir.

Klasik Bale & Dans Bölümü

Yöneticiliğini Ankara Devlet Opera ve Balesi  Sanatçısı ve Koreograf Volkan Ersoy’un yaptığı Klasik Bale & Dans Bölümü eğitimlerini uygulama eksenli yürütüyor. Farklı yaş gruplarındaki sınıflarda toplu eğitim içinde bireysel odaklanarak çalışan bölüm, öğrencilerin vücut, kas, kemik yapısının yanı sıra müzikal ve zihinsel anlamda da gelişimini hedefliyor.
Alanında uzman, uluslararası kariyer sahibi ve sanat hayatına aktif olarak devam eden eğitmen kadromuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bale

 

 

 

 

 

 

 

Drama & Tiyatro Bölümü

Drama bölümü, küçük yaş gruplarına kişilik oluşum sürecine, tiyatro sanatı yolu ile katkıda bulunmak, kişisel yaratıcılığı geliştirmek ve geleceğin olası profesyonel tiyatro yaşamı için ilk adımları atma aşamasında  yardımcı olmaktadır. Büyük yaş grupları için oluşturulan Tiyatro gruplarında ise beden dili, diksiyon, doğaçlama gibi tiyatronun temel yapı taşları üzerinde sürdürülen çalışmalarla gerçek birer tiyatro eseri oluşturulmaktadır.

Kadromuz

    [/box]